Doma

CHEZ AMÉLIE ako inak bude sucastou GURMANFESTU 2019!!!! STANOK CISLO 3 !!! TESIME SA NA VAS:)

GFB19_program

POZOR!
VÁŽENÍ ZAKAZNICI, CHEZ AMÉLIE BUDE ZATVORENE KYM SI NAJDEME NOVE PRIESTORY V CENTRE….. BUDEME VAS INFORMOVAT KED TO BUDE AKTUALNE…. :) .
ĎAKUJEME VAM ZA VASU VERNOST A POCHOPENIE

KEBY STE POTREBOVALI DOVTEDY NAS SLANY KARAMEL, MOZETE SI HO OBJEDNAT TELEFONICKY NA 0918 187 571 A RAD SA VAMI STRETNEM V CENTRE ABY STE MOHLI VYDRZAT KYM CHEZ AMÉLIE BUDE MAT SVOJE NOVE PRIESTORY!

F.M.

S nesmiernou ľútosťou Vám oznamujeme, že náš priateľ a šéfkuchár Branislav ŽABENSKÝ, po 10tich rokoch vernej kulinárskej služby a to od samého počiatku CHEZ AMÉLIE, v pondelok 12.02.2018 podvečer vydýchol naposledy…
Braňo bojoval až do konca. Nikdy to nevzdával, chorobe čelil so silou, odvahou a so cťou !
Jeho úsmev, ľudskosť, oddanosť a profesionalita iba odrážali lásku k svojmu remeslu a kontaktu s ľuďmi, ktorí mu to rovnako oplácali… Braňo bol veľký gurmán, skutočný bonviván… naozajstný, nielen francúzsky Kuchár !!!
Jeho odchodom zanechá medzi nami veľké prázdno, ale odvážim sa dúfať, že nič na svete sa nedeje náhodou… takto svetoznámy šéfkuchár PAUL BOCUSE nečakal ani tri týždne, aby mohol prijať nového slovenského šéf palacinkára… Hviezdy už čoskoro budú mocť degustovať CHAMPS-ELYSEES VIP, v tomto Braňovi ako vždy plne dôverujem!

S Láskou,
Frédéric Miskiewicz a celý tím CHEZ AMÉLIE

NAŠ DODÁVATEĽ MASLA A SYRA je:

INFORMACIE: 0918 187 571