Doma

CHEZ AMÉLIE SA ZUCASTNI na festivale PIVNY JANKO v DEVINSKEJ NOVEJ VSI !!! ISTRIJSKA 26 od 16h00 PIATOK 14/09 a od 11h SOBOTA 15/09! TESIME SA NA VAS:)

S nesmiernou ľútosťou Vám oznamujeme, že náš priateľ a šéfkuchár Branislav ŽABENSKÝ, po 10tich rokoch vernej kulinárskej služby a to od samého počiatku CHEZ AMÉLIE, v pondelok podvečer vydýchol naposledy…
Braňo bojoval až do konca. Nikdy to nevzdával, chorobe čelil so silou, odvahou a so cťou !
Jeho úsmev, ľudskosť, oddanosť a profesionalita iba odrážali lásku k svojmu remeslu a kontaktu s ľuďmi, ktorí mu to rovnako oplácali… Braňo bol veľký gurmán, skutočný bonviván… naozajstný, nielen francúzsky Kuchár !!!
Jeho odchodom zanechá medzi nami veľké prázdno, ale odvážim sa dúfať, že nič na svete sa nedeje náhodou… takto svetoznámy šéfkuchár PAUL BOCUSE nečakal ani tri týždne, aby mohol prijať nového slovenského šéf palacinkára… Hviezdy už čoskoro budú mocť degustovať CHAMPS-ELYSEES VIP, v tomto Braňovi ako vždy plne dôverujem!

S Láskou,
Frédéric Miskiewicz a celý tím CHEZ AMÉLIE

POZOR!
VÁŽENÍ ZAKAZNICI, CHEZ AMÉLIE BUDE ZATVORENE KYM SI NAJDEME NOVE PRIESTORY V CENTRE….. BUDEME VAS INFORMOVAT KED TO BUDE AKTUALNE…. :) .
ĎAKUJEME VAM ZA VASU VERNOST A POCHOPENIE

KEBY STE POTREBOVALI DOVTEDY NAS SLANY KARAMEL, MOZETE SI HO OBJEDNAT TELEFONICKY NA 0918 187 571 A RAD SA VAMI STRETNEM V CENTRE ABY STE MOHLI VYDRZAT KYM CHEZ AMÉLIE BUDE MAT SVOJE NOVE PRIESTORY!

F.M.

NAŠ DODÁVATEĽ MASLA A SYRA je:

INFORMACIE: 0918 187 571